13 powodów...

Nowy serial, o którym wszędzie jest głośno, chyba nie ma osoby, która by o nim nie słyszała. Zwabiona ciekawością postanowiłam sprawdzić o co wszyscy robią tyle szumu....


Filmweb umieścił taki opis serialu: Hannah Baker popełnia samobójstwo, a jej znajomy dostaje 13 kaset magnetofonowych, na których dziewczyna nagrała powody odebrania sobie życia. 

Na razie jest tylko jeden sezon składający się z 13 odcinków, które trwają ok 50 minut. Być może stacja postanowi kontynuować serial, ale kto wie.....

Po oglądnięciu 4 odcinków, posiadam już wyrobioną opinię tego serialu i mogę z czystym sercem stwierdzić, że opis ma się nijak do serialu.

Można by się po nim spodziewać kolejnego nudnego serialu z wymyśloną od niechcenia fabułą. Bo skoro wszystko jest jasne w opisie, to po co to oglądać? Jeżeli tak myślisz, oglądnij  chociaż dwa odcinki, a zmienisz zdanie.

Z odcinka na odcinek jest coraz więcej pytań, coraz mniej osób wydaje się godnych zaufania,a Ty zaczynasz się zastanawiać nad powodami samobójstwa głównej bohaterki.

Czy te wszystkie powody naprawdę były powodami?
Czy samobójstwo jest naprawdę jakimś rozwiązaniem?
A może pomyślisz o innym samobójstwie?
Zaczniesz się zastanawiać nad sensem życia?

Komentujcie co o tym myślicie? Oglądaliście już serial?

Ja lecę odhaczyć kolejny odcinek :D

Komentarze